£10.00
We presenteren een eenvoudige retro gevlochten dames- en herenarmband – een nieuw en handig accessoire in onze collectie. Gemaakt van fijne materialen en uitgevoerd in een eenvoudig gevlochten patroon waardoor het lijkt op een stuk uit het modetijdperk van 1970. De sluiting is volledig verstelbaar zodat hij geschikt is voor alle soorten polsen, waardoor je hem dagelijks of zelfs voor gelegenheden kunt dragen.
Productbeschrijving:
Dit is onze Unisex Eenvoudige Retro Gevlochten Armband, een perfecte parafernalia die perfect past bij de moderne unieke mode. Deze armband wordt geleverd met details die variรซren van de band waar de diamanten zijn gezet tot het ingenieuze vlechtwerk op de armband waardoor het er stijlvoller uitziet als het wordt gedragen. Het gebruikte materiaal is ook erg standaard, waardoor het uitzicht biedt op duurzaamheid en een lange levensduur.
De lijn van het ontwerpen van deze armband is gebaseerd op retrostijl en ziet er echt goed uit voor mensen die fan zijn van vintage stijl in kleding en accessoires. Het feit dat het geslachtsneutraal is, betekent dat zowel mannen als vrouwen het zich kunnen veroorloven en het kunnen aanvullen met hun kledingstijl. De verstelbare sluiting van de band helpt om hem gemakkelijk te dragen, ongeacht de grootte van de pols.
Of het nu feestkleding is of een eenvoudige jurk die je naar je werk wilt dragen, deze gevlochten armband is gewoon geschikt. Parels kunnen gedragen worden op elke kledingstijl, of het nu een eenvoudige jeans en een t-shirt is of een chique jurk. Het is ook een goed cadeau-idee om mee te nemen naar vrienden, omdat het een combinatie is van mode en een boodschap van genegenheid.
Kijk niet verder dan onze Unisex Eenvoudige Retro Gevlochten Armband om elke outfit te laten opvallen en hoofden te laten omdraaien.
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 3 cm |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Stof |
| patroon | Effen |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 03 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Quinn A –
Stunning bracelet. The attention to detail is impressive, and itโs very comfortable.