£9.00
Handgeweven infinity armbanden als cadeau-artikelen zijn uniek omdat ze gebruik maken van complexe weeftechnieken. Ontwerpen in het thema van verstelbaar en diverse materialen maken ze veelzijdig voor zowel mannelijke als vrouwelijke klanten. Deze armbanden worden beschouwd als een voorstelling van de eeuwigheid en de vriendschap of liefde tussen de twee personen die ze dragen.
De beste vrienden en prachtige handgeweven infinity armbanden zijn perfect voor vrienden en geliefden. Deze ingewikkelde stukken zijn gemaakt van traditioneel weven, om een dun en nogal delicaat ontwerp te vormen. De armbanden kunnen ook variรซren in hun materialen. De meest voorkomende zijn leer, touw en zelfs edelstenen die worden gebruikt om het sieraad aan te vullen.
Het is ook kenmerkend voor handgeweven infinity armbanden dat deze accessoires gemakkelijk kunnen worden aangepast. De meeste modellen hebben een schuifknoop die de drager kan aanpassen aan de grootte van zijn pols. Dit kenmerk maakt de armbanden geschikt voor zowel mannen als vrouwen en voor elke gelegenheid, formeel of informeel. Sommige handgeweven infinity armbanden hebben vaak een betekenis.
Het symbool van oneindigheid betekent eeuwigheid en de verbinding tussen twee individuen noemt Frendo. Deze armbanden worden gedragen voor vriendschap, liefde of partnerschap en zijn daarom een geweldig cadeau.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 32 × 8.5 × 3.5 cm |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Meerdere Stuks |
| Geslacht | Meisje |
| Materiaal | Metaal, Hout |
| patroon | Externe decoraties |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 32 cm |
| breedte | 8, 5 cm |
| hoogte | 3, 5 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Ariana M –
These bracelets are perfect. Theyโre well-crafted and add a great touch to my look.