£10.00
Geef je accessoires een boost met deze handgeweven Boheemse armband van koeienhuid touw. Gemaakt van topkwaliteit koeienhuid touw maakt dit juweeltje elke look harmonieus af in een echte boho chic stijl.
Het feit dat het zo gedetailleerd met de hand geweven is, betekent dat dit een sieraad is dat zeker de aandacht zal trekken telkens als het gebruikt wordt. Professionals en modebewuste mensen zouden ervoor moeten zorgen dat ze deze armband hebben voor die extra uitstraling van het platteland.
De Handgeweven Koeienhuid Touw Armband is een heel hip product dat het bohemian chic concept doorvoert door zowel keramische elementen als koeienhuid touw te gebruiken. Alle armbanden worden met veel zorg gemaakt en zijn individueel handgeweven producten met veel detail. Door de ongewone vorm en het gebruik van natuurlijke materialen naakt in het ontwerp, zal zo’n snuisterij in de smaak vallen bij liefhebbers van wilde en vrijgevochten relaties. Als je de bohemian zone graag wat dieper verkent, zal deze keramische bohemian koppelarmband je outfits bezoedelen met de geest van vakmanschap.
Belangrijke informatie:
Naam van het product: Draagbare kunst: handgeweven koeienhuid touw armband / armband
Verpakkingsgrootte: 100 ml x 1 stuk x 10 sec = 1000 ml
Materiaal: Hanger: leer + keramische kralen
Type: Armband
Stijl: Vrouwen
Modellering: Geometrie
Inlegwerk materiaal: overig
Serie: Overige
kleur: SE1411 blauw, SE1412 wit
Populaire elementen: geometrie, splicing
Pakket:
Keramische armband x1
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| Kleur | Bruin, Rood |
| Maat | Medium |
| merk | Armbanden Butik |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Titanium |
| patroon | Externe decoraties |
| vorm | Armband |
| kenmerken | Enkel stuk |
| gewicht | 0.01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Julie M –
I adore these bracelets! Theyโre fashionable and beautifully made.